Βρίσκεσαι στο Νέο Φάληρο και χρειάζεσαι έλεγχο ΚΤΕΟ για το αυτοκίνητό σου; Μην ανησυχείς! Η λύση είναι απλή.
Αναζήτησε την KTEOHELLAS Νέου Φαλήρου, μέλος του δικτύου AUTOVISION, και κλείσε το ραντεβού σου άμεσα και εύκολα.
Με το μεγαλύτερο Δίκτυο Ιδιωτικών ΚΤΕΟ στην Ελλάδα, όπου κι αν βρίσκεσαι, σίγουρα έχεις ένα ΚΤΕΟ AUTOVISION δίπλα σου.
Βρες το με ένα click εδώ 👉 https://www.autovision.gr/vres-kteo/
Ή κάλεσε στο 📞 210 2444444
#AutovisionΚΤΕΟ #ΚΤΕΟ #DiktyoKTEO #PanelladikoKTEO
Βρίσκεσαι στο Νέο Φάληρο και χρειάζεσαι έλεγχο ΚΤΕΟ για το αυτοκίνητό σου; Μην ανησυχείς! Η λύση είναι απλή.
Αναζήτησε την KTEOHELLAS Νέου Φαλήρου, μέλος του δικτύου AUTOVISION, και κλείσε το ραντεβού σου άμεσα και εύκολα.
Με το μεγαλύτερο Δίκτυο Ιδιωτικών ΚΤΕΟ στην Ελλάδα, όπου κι αν βρίσκεσαι, σίγουρα έχεις ένα ΚΤΕΟ AUTOVISION δίπλα σου.
Βρες το με ένα click εδώ 👉 https://www.autovision.gr/vres-kteo/
Ή κάλεσε στο 📞 210 2444444
#AutovisionΚΤΕΟ #ΚΤΕΟ #DiktyoKTEO #PanelladikoKTEO
Με την κλιματική αλλαγή να χτυπά όλο και πιο έντονα την χώρα μας, οι καύσωνες γίνονται πιο τακτικοί επισκέπτες και μάλιστα με μεγαλύτερη διάρκεια και ένταση από ότι στο παρελθόν. ☀🚗
Τι πρέπει να κάνουμε για να εξασφαλίσουμε ότι το αυτοκίνητό μας βρίσκεται σε άψογη λειτουργική κατάσταση;
• Ελέγχουμε τα λάδια
• Ελέγχουμε το ψυκτικό υγρό
• Κάνουμε έγκαιρη συντήρηση στον κλιματισμό
• Ελέγχουμε το σύστημα ψύξης για τυχόν διαρροές
• Τσεκάρουμε τα υγρά των φρένων
• Προσθέτουμε υγρό στους υαλοκαθαριστήρες
• Τσεκάρουμε την πίεση των ελαστικών
• Ελέγχουμε την κατάσταση της μπαταρίας
#AutovisionΚΤΕΟ #ΚΤΕΟ #DiktyoKTEO #PanelladikoKTEO #Tips #summer
Με την κλιματική αλλαγή να χτυπά όλο και πιο έντονα την χώρα μας, οι καύσωνες γίνονται πιο τακτικοί επισκέπτες και μάλιστα με μεγαλύτερη διάρκεια και ένταση από ότι στο παρελθόν. ☀🚗
Τι πρέπει να κάνουμε για να εξασφαλίσουμε ότι το αυτοκίνητό μας βρίσκεται σε άψογη λειτουργική κατάσταση;
• Ελέγχουμε τα λάδια
• Ελέγχουμε το ψυκτικό υγρό
• Κάνουμε έγκαιρη συντήρηση στον κλιματισμό
• Ελέγχουμε το σύστημα ψύξης για τυχόν διαρροές
• Τσεκάρουμε τα υγρά των φρένων
• Προσθέτουμε υγρό στους υαλοκαθαριστήρες
• Τσεκάρουμε την πίεση των ελαστικών
• Ελέγχουμε την κατάσταση της μπαταρίας
#AutovisionΚΤΕΟ #ΚΤΕΟ #DiktyoKTEO #PanelladikoKTEO #Tips #summer
Οι διακοπές με μοτοσικλέτα το καλοκαίρι στην Ελλάδα είναι μία από τις πιο ξεχωριστές ταξιδιωτικές απολαύσεις που μπορεί να ζήσει κάποιος. 🛵🏍
Τι πρέπει όμως να προσέχουμε και να έχουμε μαζί μας ώστε οι αναμνήσεις μας να είναι μόνο ευχάριστες;
• Πλήρης εξοπλισμός από πάνω μέχρι κάτω
• Επιλογή των σωστών καλοκαιρινών ειδών ένδυσης
• Εξονυχιστικός έλεγχος της μοτοσικλέτας
• Σωστή τοποθέτηση των βαλιτσών
• Έλεγχος των ελαστικών
• Προγραμματισμός του ταξιδιού σε ώρες με την λιγότερη ζέστη
• Κιτ πρώτων βοηθειών
• Ένας «αφρός» για κλατάρισμα
• Έγγραφα (άδεια, δίπλωμα, ασφάλεια, ΚΤΕΟ)
#AutovisionΚΤΕΟ #ΚΤΕΟ #DiktyoKTEO #PanelladikoKTEO #Tips #TipsforMotoDrivers #StaySafe
Οι διακοπές με μοτοσικλέτα το καλοκαίρι στην Ελλάδα είναι μία από τις πιο ξεχωριστές ταξιδιωτικές απολαύσεις που μπορεί να ζήσει κάποιος. 🛵🏍
Τι πρέπει όμως να προσέχουμε και να έχουμε μαζί μας ώστε οι αναμνήσεις μας να είναι μόνο ευχάριστες;
• Πλήρης εξοπλισμός από πάνω μέχρι κάτω
• Επιλογή των σωστών καλοκαιρινών ειδών ένδυσης
• Εξονυχιστικός έλεγχος της μοτοσικλέτας
• Σωστή τοποθέτηση των βαλιτσών
• Έλεγχος των ελαστικών
• Προγραμματισμός του ταξιδιού σε ώρες με την λιγότερη ζέστη
• Κιτ πρώτων βοηθειών
• Ένας «αφρός» για κλατάρισμα
• Έγγραφα (άδεια, δίπλωμα, ασφάλεια, ΚΤΕΟ)
#AutovisionΚΤΕΟ #ΚΤΕΟ #DiktyoKTEO #PanelladikoKTEO #Tips #TipsforMotoDrivers #StaySafe
Στηρίζουμε το ΕΚΑΒ με Δωρεάν Τεχνικούς Ελέγχους για 3 Ακόμα Χρόνια 🚑
Είναι μεγάλη μας τιμή να φροντίζουμε για την ασφάλεια αυτών, που φροντίζουν για όλους μας! Αναγνωρίζουμε το ζωτικό έργο του ΕΚΑΒ και δεσμευόμαστε να συμβάλλουμε στην απρόσκοπτη και ασφαλή λειτουργία των οχημάτων του, τα οποία είναι κρίσιμα για την άμεση παροχή βοήθειας στους συνανθρώπους μας.
#AutovisionΚΤΕΟ #ΚΤΕΟ #DiktyoKTEO #PanelladikoKTEO #ekab #support
Στηρίζουμε το ΕΚΑΒ με Δωρεάν Τεχνικούς Ελέγχους για 3 Ακόμα Χρόνια 🚑
Είναι μεγάλη μας τιμή να φροντίζουμε για την ασφάλεια αυτών, που φροντίζουν για όλους μας! Αναγνωρίζουμε το ζωτικό έργο του ΕΚΑΒ και δεσμευόμαστε να συμβάλλουμε στην απρόσκοπτη και ασφαλή λειτουργία των οχημάτων του, τα οποία είναι κρίσιμα για την άμεση παροχή βοήθειας στους συνανθρώπους μας.
#AutovisionΚΤΕΟ #ΚΤΕΟ #DiktyoKTEO #PanelladikoKTEO #ekab #support
Στιγμιότυπα από την εκδήλωση του εορτασμού των 20 χρόνων Autovision. 🎉
#AUTOVISION #20years #KTEO #DiktyoKTEO #EKAB #DomaineKarras
Στιγμιότυπα από την εκδήλωση του εορτασμού των 20 χρόνων Autovision. 🎉
#AUTOVISION #20years #KTEO #DiktyoKTEO #EKAB #DomaineKarras
🎉20 Χρόνια Autovision🎉
Σε αυτά τα 20 χρόνια, έχουμε καταφέρει να προσφέρουμε αξιόπιστες και ασφαλείς διαδρομές στους πελάτες μας, να χτίσουμε σχέσεις εμπιστοσύνης και να συμβάλλουμε στην ασφάλεια και ευημερία των ανθρώπων μας. 🚗
Ευχαριστούμε από καρδιάς όλους εσάς που μας στηρίζετε και είστε μέρος αυτού του ταξιδιού.
Μαζί, συνεχίζουμε να οραματιζόμαστε ένα μέλλον με ακόμη περισσότερες επιτυχίες και καινοτομίες! 🚀
#autovision #safedriving #20YearsStrong #Anniversary #DrivingSafety #ThankYou
🎉20 Χρόνια Autovision🎉
Σε αυτά τα 20 χρόνια, έχουμε καταφέρει να προσφέρουμε αξιόπιστες και ασφαλείς διαδρομές στους πελάτες μας, να χτίσουμε σχέσεις εμπιστοσύνης και να συμβάλλουμε στην ασφάλεια και ευημερία των ανθρώπων μας. 🚗
Ευχαριστούμε από καρδιάς όλους εσάς που μας στηρίζετε και είστε μέρος αυτού του ταξιδιού.
Μαζί, συνεχίζουμε να οραματιζόμαστε ένα μέλλον με ακόμη περισσότερες επιτυχίες και καινοτομίες! 🚀
#autovision #safedriving #20YearsStrong #Anniversary #DrivingSafety #ThankYou
AUTOVISION: 20 Χρόνια Ασφαλών Διαδρομών στην Ελλάδα
Το Σάββατο, 6 Ιουλίου, η AUTOVISION γιόρτασε τα 20 χρόνια λειτουργίας του Δικτύου Ιδιωτικών της ΚΤΕΟ στην Ελλάδα με μία λαμπερή επετειακή εκδήλωση, η οποία πραγματοποιήθηκε στον κατάμεστο χώρο του Domaine Karras στη Μεγάλη Αυλή Κερατέας. Η εκδήλωση αυτή αποτέλεσε έναν σημαντικό σταθμό για την εταιρεία, καθώς σηματοδοτεί δύο δεκαετίες επιτυχούς λειτουργίας και προσφοράς στον τομέα του τεχνικού ελέγχου οχημάτων στην Ελλάδα.
Στην εκδήλωση παρευρέθηκαν και μίλησαν σημαντικά πρόσωπα που σχετίζονται με τον όμιλο, συμπεριλαμβανομένων του κ. Πασκαλ Καρρά, Προέδρου και ιδιοκτήτη της AUTOVISION Ελλάδος και επίτιμου Πρόξενου της Ελλάδος στη Νίκαια της Γαλλίας, του κ. Ιωάννη Καρρά Προέδρου και ιδρυτή του ομίλου AUTOVISION και του κ. Βασίλη Καραφέρη, Διευθύνοντος Συμβούλου της εταιρείας.
Επίσης, την εκδήλωση τίμησαν με την παρουσία τους σημαντικά πρόσωπα από τον κυβερνητικό χώρο, όπως ο Υπουργός Υποδομών και Μεταφορών, κ. Χρήστος Σταϊκούρας, ο οποίος εξήρε το σημαντικό έργο και τη συμβολή της AUTOVISION στην οδική ασφάλεια και παράλληλα ανέφερε τις μεταρρυθμίσεις που προτίθεται να φέρει το Υπουργείο μέσα στο επόμενο χρονικό διάστημα. Η Υπουργός Κοινωνικής Συνοχής και Οικογένειας, κ. Σοφία Ζαχαράκη, αναφέρθηκε στη σημαντική συνεισφορά της AUTOVISION για ασφαλείς διαδρομές στην Ελλάδα και παράλληλα έκανε ιδιαίτερη αναφορά στο οικογενειακό κλίμα που επικρατεί στην AUTOVISION, αποδεικνύοντας ότι η επιχειρηματικότητα στηρίζεται στο οικογενειακό πνεύμα.
Στην εκδήλωση παρευρέθηκε επίσης ο Αντιπρόεδρος του ΕΚΑΒ κ. Παναγιώτης Κουτσουβέλης, ο οποίος βράβευσε τον όμιλο της AUTOVISION για την τριετή ανανέωση της παροχής δωρεάν τεχνικών ελέγχων στα οχήματα του ΕΚΑΒ. Μια μικρή συμβολή του ομίλου στο σπουδαίο έργο που επιτελεί το ΕΚΑΒ.
Στο πλαίσιο της εκδήλωσης, οι παρευρισκόμενοι είχαν επίσης την ευκαιρία να παρακολουθήσουν βίντεο-αφιερώματα που δημιουργήθηκαν αποκλειστικά για την περίσταση. Η βραδιά έκλεισε με ένα λαμπερό δείπνο και διασκέδαση με ζωντανή μουσική, προσφέροντας σε όλους μια αξέχαστη εμπειρία.
Η AUTOVISION ευχαριστεί θερμά όλους όσοι παραβρέθηκαν και συνέβαλαν στην επιτυχία της εκδήλωσης. #AUTOVISION #20years #KTEO
AUTOVISION: 20 Χρόνια Ασφαλών Διαδρομών στην Ελλάδα
Το Σάββατο, 6 Ιουλίου, η AUTOVISION γιόρτασε τα 20 χρόνια λειτουργίας του Δικτύου Ιδιωτικών της ΚΤΕΟ στην Ελλάδα με μία λαμπερή επετειακή εκδήλωση, η οποία πραγματοποιήθηκε στον κατάμεστο χώρο του Domaine Karras στη Μεγάλη Αυλή Κερατέας. Η εκδήλωση αυτή αποτέλεσε έναν σημαντικό σταθμό για την εταιρεία, καθώς σηματοδοτεί δύο δεκαετίες επιτυχούς λειτουργίας και προσφοράς στον τομέα του τεχνικού ελέγχου οχημάτων στην Ελλάδα.
Στην εκδήλωση παρευρέθηκαν και μίλησαν σημαντικά πρόσωπα που σχετίζονται με τον όμιλο, συμπεριλαμβανομένων του κ. Πασκαλ Καρρά, Προέδρου και ιδιοκτήτη της AUTOVISION Ελλάδος και επίτιμου Πρόξενου της Ελλάδος στη Νίκαια της Γαλλίας, του κ. Ιωάννη Καρρά Προέδρου και ιδρυτή του ομίλου AUTOVISION και του κ. Βασίλη Καραφέρη, Διευθύνοντος Συμβούλου της εταιρείας.
Επίσης, την εκδήλωση τίμησαν με την παρουσία τους σημαντικά πρόσωπα από τον κυβερνητικό χώρο, όπως ο Υπουργός Υποδομών και Μεταφορών, κ. Χρήστος Σταϊκούρας, ο οποίος εξήρε το σημαντικό έργο και τη συμβολή της AUTOVISION στην οδική ασφάλεια και παράλληλα ανέφερε τις μεταρρυθμίσεις που προτίθεται να φέρει το Υπουργείο μέσα στο επόμενο χρονικό διάστημα. Η Υπουργός Κοινωνικής Συνοχής και Οικογένειας, κ. Σοφία Ζαχαράκη, αναφέρθηκε στη σημαντική συνεισφορά της AUTOVISION για ασφαλείς διαδρομές στην Ελλάδα και παράλληλα έκανε ιδιαίτερη αναφορά στο οικογενειακό κλίμα που επικρατεί στην AUTOVISION, αποδεικνύοντας ότι η επιχειρηματικότητα στηρίζεται στο οικογενειακό πνεύμα.
Στην εκδήλωση παρευρέθηκε επίσης ο Αντιπρόεδρος του ΕΚΑΒ κ. Παναγιώτης Κουτσουβέλης, ο οποίος βράβευσε τον όμιλο της AUTOVISION για την τριετή ανανέωση της παροχής δωρεάν τεχνικών ελέγχων στα οχήματα του ΕΚΑΒ. Μια μικρή συμβολή του ομίλου στο σπουδαίο έργο που επιτελεί το ΕΚΑΒ.
Στο πλαίσιο της εκδήλωσης, οι παρευρισκόμενοι είχαν επίσης την ευκαιρία να παρακολουθήσουν βίντεο-αφιερώματα που δημιουργήθηκαν αποκλειστικά για την περίσταση. Η βραδιά έκλεισε με ένα λαμπερό δείπνο και διασκέδαση με ζωντανή μουσική, προσφέροντας σε όλους μια αξέχαστη εμπειρία.
Η AUTOVISION ευχαριστεί θερμά όλους όσοι παραβρέθηκαν και συνέβαλαν στην επιτυχία της εκδήλωσης. #AUTOVISION #20years #KTEO
🚑 Στηρίζουμε την ασφάλεια και την άμεση παροχή βοήθειας!
Η AUTOVISION συνεργάζεται με το Εθνικό Κέντρο Άμεσης Βοηθείας για τρία ακόμα χρόνια, παρέχοντας τεχνικό έλεγχο σε όλα τα οχήματά του, προκειμένου να εξασφαλιστεί η απρόσκοπτη και ασφαλής λειτουργία τους.
Η ασφάλεια είναι προτεραιότητά μας και υπερήφανα υποστηρίζουμε το ανεκτίμητο έργο του ΕΚΑΒ για τους συμπολίτες μας. 💙
#AutovisionΚΤΕΟ #ΚΤΕΟ #DiktyoKTEO #PanelladikoKTEO #StaySafe #newsauto #newsautoarticle
🚑 Στηρίζουμε την ασφάλεια και την άμεση παροχή βοήθειας!
Η AUTOVISION συνεργάζεται με το Εθνικό Κέντρο Άμεσης Βοηθείας για τρία ακόμα χρόνια, παρέχοντας τεχνικό έλεγχο σε όλα τα οχήματά του, προκειμένου να εξασφαλιστεί η απρόσκοπτη και ασφαλής λειτουργία τους.
Η ασφάλεια είναι προτεραιότητά μας και υπερήφανα υποστηρίζουμε το ανεκτίμητο έργο του ΕΚΑΒ για τους συμπολίτες μας. 💙
#AutovisionΚΤΕΟ #ΚΤΕΟ #DiktyoKTEO #PanelladikoKTEO #StaySafe #newsauto #newsautoarticle
☀️ Ο καυτός ήλιος του καλοκαιριού κάνει την ζωή μας δύσκολη και προκαλεί φθορές στο αυτοκίνητό μας. 🚗
❓ Πως μπορούμε να προστατευθούμε;
• Ηλιοπροστασία: Η εύκολη και πρακτική λύση για προστασία του ταμπλό και μείωση της θερμοκρασίας στα σημεία που έρχεται σε επαφή ο οδηγός (τιμόνι, χειριστήρια κ.ά.).
• Κουκούλα: Η πιο δραστική λύση, η οποία επιπρόσθετα προστατεύει και το εξωτερικό του αυτοκινήτου σας.
• Αντιηλιακές μεμβράνες: Τοποθετούνται μόνιμα στα παράθυρα και ανάλογα την διαπερατότητά τους μειώνουν την θερμοκρασία στο σαλόνι.
• Καλύμματα καθισμάτων: Αν τα καθίσματα είναι από συνθετικό ύφασμα ή από δέρμα, ένα ανάλαφρο κάλυμμα για το καλοκαίρι θα μειώσει την θερμοκρασία και θα προστατεύσει και τα ίδια τα καθίσματα από φθορές.
• Σκίαστρα στα πίσω παράθυρα: Απαραίτητα όταν μεταφέρετε μικρά παιδιά τα οποία έχουν μεγαλύτερη ευαισθησία στις υψηλές θερμοκρασίες.
• Πάρκινγκ σε σκιά: Αν δεν έχετε φροντίσει για όλα τα παραπάνω, η σκιά ενός δέντρου ή ενός σκεπαστού χώρου στάθμευσης θα αποτελέσει το τελευταίο - και ίσως πιο αποτελεσματικό - καταφύγιο.
#AutovisionΚΤΕΟ #ΚΤΕΟ #DiktyoKTEO #PanelladikoKTEO #Tips
☀️ Ο καυτός ήλιος του καλοκαιριού κάνει την ζωή μας δύσκολη και προκαλεί φθορές στο αυτοκίνητό μας. 🚗
❓ Πως μπορούμε να προστατευθούμε;
• Ηλιοπροστασία: Η εύκολη και πρακτική λύση για προστασία του ταμπλό και μείωση της θερμοκρασίας στα σημεία που έρχεται σε επαφή ο οδηγός (τιμόνι, χειριστήρια κ.ά.).
• Κουκούλα: Η πιο δραστική λύση, η οποία επιπρόσθετα προστατεύει και το εξωτερικό του αυτοκινήτου σας.
• Αντιηλιακές μεμβράνες: Τοποθετούνται μόνιμα στα παράθυρα και ανάλογα την διαπερατότητά τους μειώνουν την θερμοκρασία στο σαλόνι.
• Καλύμματα καθισμάτων: Αν τα καθίσματα είναι από συνθετικό ύφασμα ή από δέρμα, ένα ανάλαφρο κάλυμμα για το καλοκαίρι θα μειώσει την θερμοκρασία και θα προστατεύσει και τα ίδια τα καθίσματα από φθορές.
• Σκίαστρα στα πίσω παράθυρα: Απαραίτητα όταν μεταφέρετε μικρά παιδιά τα οποία έχουν μεγαλύτερη ευαισθησία στις υψηλές θερμοκρασίες.
• Πάρκινγκ σε σκιά: Αν δεν έχετε φροντίσει για όλα τα παραπάνω, η σκιά ενός δέντρου ή ενός σκεπαστού χώρου στάθμευσης θα αποτελέσει το τελευταίο - και ίσως πιο αποτελεσματικό - καταφύγιο.
#AutovisionΚΤΕΟ #ΚΤΕΟ #DiktyoKTEO #PanelladikoKTEO #Tips
Συνεχίζουμε τη Στήριξη στο ΕΚΑΒ με Δωρεάν Τεχνικούς Ελέγχους για 3 Ακόμα Χρόνια 🚑
Η AUTOVISION, το μεγαλύτερο Δίκτυο Ιδιωτικών ΚΤΕΟ στην Ελλάδα, είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει τη συνέχιση της συνεργασίας της με το Εθνικό Κέντρο Άμεσης Βοήθειας (ΕΚΑΒ) για τα επόμενα τρία χρόνια. Μέσω αυτής της συνεργασίας, η AUTOVISION θα παρέχει δωρεάν τεχνικό έλεγχο και ενδιάμεσους εκούσιους ελέγχους σε όλα τα οχήματα του ΕΚΑΒ, συμπεριλαμβανομένων των ασθενοφόρων και των μοτοσυκλετών.
Είναι μεγάλη μας τιμή να φροντίζουμε για την ασφάλεια αυτών, που φροντίζουν για όλους μας!
Διαβάστε περισσότερα εδώ 👉 bit.ly/3VTZPJK
#AutovisionΚΤΕΟ #ΚΤΕΟ #DiktyoKTEO #PanelladikoKTEO #ekab #support
Συνεχίζουμε τη Στήριξη στο ΕΚΑΒ με Δωρεάν Τεχνικούς Ελέγχους για 3 Ακόμα Χρόνια 🚑
Η AUTOVISION, το μεγαλύτερο Δίκτυο Ιδιωτικών ΚΤΕΟ στην Ελλάδα, είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει τη συνέχιση της συνεργασίας της με το Εθνικό Κέντρο Άμεσης Βοήθειας (ΕΚΑΒ) για τα επόμενα τρία χρόνια. Μέσω αυτής της συνεργασίας, η AUTOVISION θα παρέχει δωρεάν τεχνικό έλεγχο και ενδιάμεσους εκούσιους ελέγχους σε όλα τα οχήματα του ΕΚΑΒ, συμπεριλαμβανομένων των ασθενοφόρων και των μοτοσυκλετών.
Είναι μεγάλη μας τιμή να φροντίζουμε για την ασφάλεια αυτών, που φροντίζουν για όλους μας!
Διαβάστε περισσότερα εδώ 👉 bit.ly/3VTZPJK
#AutovisionΚΤΕΟ #ΚΤΕΟ #DiktyoKTEO #PanelladikoKTEO #ekab #support
Στην AUTOVISION ο έλεγχος της δέσμης των φώτων είναι ένας από τους πιο σημαντικούς ελέγχους που γίνονται κατά τη διαδικασία του ελέγχου στο ΚΤΕΟ.
Το εξειδικευμένο προσωπικό μας με τα κατάλληλα μηχανήματα ελέγχει την ένταση των φώτων και αν η ένταση είναι χαμηλή, συμβουλεύει τους οδηγούς να κάνουν τις απαραίτητες ενέργειες ώστε να αποκτήσουν και πάλι ένα αυτοκίνητο ασφαλές για τους ίδιους αλλά και τους άλλους οδηγούς.
#AutovisionΚΤΕΟ #ΚΤΕΟ #DiktyoKTEO #PanelladikoKTEO
Στην AUTOVISION ο έλεγχος της δέσμης των φώτων είναι ένας από τους πιο σημαντικούς ελέγχους που γίνονται κατά τη διαδικασία του ελέγχου στο ΚΤΕΟ.
Το εξειδικευμένο προσωπικό μας με τα κατάλληλα μηχανήματα ελέγχει την ένταση των φώτων και αν η ένταση είναι χαμηλή, συμβουλεύει τους οδηγούς να κάνουν τις απαραίτητες ενέργειες ώστε να αποκτήσουν και πάλι ένα αυτοκίνητο ασφαλές για τους ίδιους αλλά και τους άλλους οδηγούς.
#AutovisionΚΤΕΟ #ΚΤΕΟ #DiktyoKTEO #PanelladikoKTEO
Ένας από τους πελάτες μας απαντάει στην ερώτηση γιατί επιλέγει να κάνει τον τεχνικό έλεγχο του αυτοκινήτου του στα ΚΤΕΟ Autovision.
Επισκέψου κι εσύ ένα από τα ΚΤΕΟ Autovision για να μας πεις τη γνώμη σου!
🔗 https://www.autovision.gr/
📞 10600
#AutovisionΚΤΕΟ #ΚΤΕΟ #DiktyoKTEO #PanelladikoKTEO
Ένας από τους πελάτες μας απαντάει στην ερώτηση γιατί επιλέγει να κάνει τον τεχνικό έλεγχο του αυτοκινήτου του στα ΚΤΕΟ Autovision.
Επισκέψου κι εσύ ένα από τα ΚΤΕΟ Autovision για να μας πεις τη γνώμη σου!
🔗 https://www.autovision.gr/
📞 10600
#AutovisionΚΤΕΟ #ΚΤΕΟ #DiktyoKTEO #PanelladikoKTEO